Referencie

Som maximálne spokojná, každému len a len odporúčam.

SisiF

Super komunikácia, rýchle dodanie, absolútne bez problémov

Mireno

Balík bol doručený rýchlo a perfektne zabalený. Komunikácia bola rýchla a teda číslo je už na dome. Číslo vyzerá dobre a kvalitne. Predajcu môžem len odporučiť.

lyla29

Predajcu môžem len odporučiť. Veľmi rýchla a bezproblémova komunikácia, balík prišiel pekne a bezpečne zabalený, rýchle dodanie, kvalitne výrobky. Veľká spokojnosť z mojej strany.

janulili

Krásna práca a milý darček navyše :). Rýchle a bezproblémové dodanie a úžasná komunikácia :)

gabrielik

Rychla reakcia a promtne dodanie. Vsetko pekne a bezpecne zabalene. Vyborna komunikacia, dodanie, maximalna spokojnost!odporucam predajcu!

Chrumka111

Výrobok je veľmi pekný, aj farebne aj tvarovo. všetky hrany sú čisté línie a 100%. Predajca reagoval okamžite a s komunikáciou som bol spokojný.

jan

Bol to darček, ktorým som spravila veľkú radosť obdarovanému. Výrobok je pekne spracovaný, kvalitne zabalený, aby sa predišlo prípadnému poškodeniu.

Mamradpekneveci

Skvela komunikacia s predajcom, velmi ochotny pristup a velmi pekna realizacia. Odporucam

Limomate

Určite odporúčam. Predajca bol veľmi ústretový aj napriek tomu, že sa vyskytol problém s poštou na mojej strane, opätovne tovar odoslal a ešte pribalil aj maličkosť navyše. Veľká spokojnosť!

lenka96

Referencie sú z nášho obchodu, ktorý beží na stránke www.sashe.sk. Môžete si ich overiť a pozrieť na: www.sashe.sk/minjuras. A nezabudnite si už pozrieť aj našu ponuku v obchode.