Pomôcky k 3D

MAMUT GLUE (High tack) 290ml biely pre interiér a exteriér

Lepidlo Mamut vytvára mimoriadne odolné lepené spoje už s maximálnou počiatočnou priľnavosťou. Prilepí i ťažké predmety mamuťou silou k podkladu, bez nutnej fixácie lepeného spoja. Lepidlo Mamut nahrádza klince, skrutky a nity. Jedná sa o špeciálnu modifikáciu MS polymérov, vytvárajúca po vytvrdnutí pretierateľný vysokopevnostný a elastický spoj.Nie je agresívny k podkladom. Pozor: Na vytláčanie lepidla je potrebná vytláčacia pištoľ na kartuše.

Cena: 8€ s DPH
 
MAMUT GLUE (High tack) 25ml biely pre interiér a exteriér

Lepidlo Mamut vytvára mimoriadne odolné lepené spoje už s maximálnou počiatočnou priľnavosťou. Prilepí i ťažké predmety mamuťou silou k podkladu, bez nutnej fixácie lepeného spoja. Lepidlo Mamut nahrádza klince, skrutky a nity. Jedná sa o špeciálnu modifikáciu MS polymérov, vytvárajúca po vytvrdnutí pretierateľný vysokopevnostný a elastický spoj.Nie je agresívny k podkladom

Cena: 4€ s DPH
 
PATTEX One for All CRYSTAL priehľadný pre interiér

One for all CRYSTAL je transparentná montážne lepidlo vhodné na lepenie väčšiny savých aj nesavých materiálov. Vysoká farebná stálosť, odolnosť voči UV, možnosť pretierania. Vysoká konečná pevnosť (50kg / cm2). Vytvára neviditeľný spoj. Lepí aj vlhké predmety! Výhoda zanecháva priehľadný spoj. Pozor: Na vytláčanie lepidla je potrebná vytláčacia pištoľ na kartuše.

Cena: 10€ s DPH
 
Vytláčacia pištoľ pre kartuše

Vytláčacia pištoľ, Lis vytlačovací rámový sa spätným pohybom, tyč-šesťhran

Cena: 4€ s DPH
 
RUKAVICE k lepeniu 3D

Výborna pomôcka, rukavice k lepeniu 3D reklamy, nápisov, písmen. S rukavicami chránite svoju 3D reklamu pred zašpinením

Cena: 1€ s DPH